Ana Sayfa / Etkili Büyüler / Yarasa Kanı İle Yapılan Süryani Büyüsü

Yarasa Kanı İle Yapılan Süryani Büyüsü

Yarasa Kanı İle Yapılan Süryani Büyüsü

Yarasa kanı ile yapılan süryani büyüsü çok yaygın bir işlem olmamakla birlikte etkileri inanılmaz derece de güçlüdür. Hatta bu işlemleri yapan medyumların dahi manevi anlamda çok büyük sıkıntılar çektikleri bilinir. Süryani büyüsün de amaç insanların şeytanın etkisine girmelerini sağlamaktır. Bunu yapabilmek için öncelikle medyumların şeytana nasıl ulaşacaklarını bilmeleri gerekir. Yarasa kanı da bunun için bir araçtır.

Uygulanacak ritüeller de ruhani alemlere ulaşabilmek, manevi enerjileri kontrol altına alabilmek ve en önemlisi de şeytan gibi çok üstün bir varlıktan yardım almak gerekecektir. Bu sebeple bu işlemleri yaptırmak isteyen kişiler genellikle yardım alacakları bir medyum bulmakta zorlanırlar. Birçok medyum bu işlemlerin güçlerini bilmelerine rağmen yine de riskini alamaz ve gelen talepleri geri çevirmek zorunda kalırlar. Bu özel işlemler için mutlaka medyumların bir yarasa bularak kanını akıtması gerekir.

Yarasa Kanı İle Yapılan Süryani Büyüsü Ne Kadar Güçlü?

Yarasa kanları özel olarak hazırlanan yazımların üzerine damlatılmalıdır. Bu yazımlar genellikle muskalara benzerler ancak içerikleri çok özeldir. Çünkü yazılacak her kelimenin farklı bir gücü vardır ve doğru bir şekilde uygulandığı takdirde medyumlara manevi alemlerin kapılarını açacaktır. Bu sebeple bu işlemleri yapacak medyumların kesinlikle çok dikkatli olması ve her adımı bilinçli bir şekilde atması gerekir.

Aksi takdirde durum kendileri içinde çok kötü sonuçlara doğurabilir. Toplum içinde bu işlemler hakkında çok fazla bilgi bulunamaz. Çünkü en az yapılan büyü işlemlerinden biridir. Fakat gerçek medyumlar bu işlemlerin güçlerini çok iyi bilirler. Eski zamanlardan günümüze gelen yarasa kanı ile yapılan süryani büyüsü işlemleri hakkında her zaman dikkatli olunması ve çok gerek olmadıkça bu işlemlerin yapılmaması önerilir.

Ayrıca Kontrol Edin

Evde Bulunan Büyü İçin Ne Yapılması Gerekir

Evde Bulunan Büyü İçin Ne Yapılması Gerekir? Büyüler hakkında medyumların en çok kullandıkları tekniklerden biri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!