Ana Sayfa / Etkili Büyüler / Sabun büyüsü

Sabun büyüsü

Sabun Büyüsü

Kara büyüler içinde her zaman farklı bir yere sahip olan ve aynı zamanda sonuçları da her zaman çok ciddi olan sabun büyüsü işlemleri hem kolay yapılan hem de etkileri kalıcı olan işlemlerdir. Bu işlemler de amaç insanların mutlu giden hayatlarını allak bullak etmek ve aynı zamanda kendilerine çok ciddi sıkıntılar yaşatmaktır. Bunu sağlamak için öncelikle basit bir sabunu alan medyumlar bu sabunun üzerine çok ciddi dualar okumaktadırlar. Okunan bu dualardan sonra ise sabunların üzerilerine çok basit nesneler batırılmak ta ve son olarak da sabunların mümkün olduğu kadar erimeden kalacağı bir yere saklanması gerekmektedir.

Bu aşamadan sonra kısa zaman içinde insanların üzerilerinde çok ciddi manevi enerjiler belirmekte ve kendilerine daha önce yaşamadıkları çok ciddi sıkıntılar vermektedir. Bilindiği gibi bu tarz işlemler insanların her zaman için çekindikleri ve aynı zamanda kendilerini korumak için sürekli olarak manevi korunma işlemlerinden faydalandıkları işlemlerdir. Bugüne kadar birçok kişinin farkında olmadan bu işlemlerin etkilerine girdiklerini bilen insanlar özellikle yaşanan sorunlar sebebi ile bu işlemlerden uzak durmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Medyumlar da bu işlemler hakkında kendilerine gelen talepleri genellikle geri çevirmekte ve aynı zamanda kendilerine farklı işlemler ile yardımcı olmak istemektedirler. Deneyimli bir medyum tarafından yapılması gereken bu işlemlerden sonra ortaya çıkacak olan etkiler genellikle çok ciddi hastalıklar, hayaller görmeler veya insanlardan uzaklaşmalar gibi sonuçlara neden olabilmektedir. Dünyanın her yerinde yapılan ve çok eski zamanlardan bu yana yapılmakta olan bu işlemler hakkında kesinlikle risk alınmamalı ve tüm işlemler mutlaka doğru bir şekilde yapılmalıdır. Bu tarz işlemlerden sonra ortaya çıkacak olan enerjilerin de mutlaka doğru bir şekilde yönetilmesi gerekmektedir.

Bunu yapabilmek için medyumların kesinlikle kendilerini tam olarak geliştirmiş ve aynı zamanda daha önce de bu işlemleri yapmış olmaları gerekmektedir. Geçmişte bu işlemler de yapılan hataların ne kadar ciddi sonuçları olduğunu bilen insanlar zaten her zaman için gerekli tedbirleri almakta ve bunun için medyum seçimlerine gerekli önemi de vermektedirler. Çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak yapılan ve insanların çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalmalarını sağlayan sabun büyüsü işlemlerinin etkilerinden korunmak için mutlaka vefk veya muska gibi manevi korunma işlemlerinden faydalanmak gerekmektedir.

Bu tarz işlemler de amaç insanların gerek manevi gerekse fiziki anlamda çok ciddi sorunlar yaşamalarını sağlamaktır. Birçok medyumun yapamadığı bu işlemler hakkında bilgi edinmek isteyen kişiler yapacakları kısa bir araştırma ile amaçlarına ulaşabilmekte ve elde ettikleri bilgiler ile kısa zaman içinde nasıl hareket etmeleri gerektiğini de görebilmektedirler. Sabun büyüsü işlemlerin de saklanan sabunlar erimeden kaldıkları sürece insanların çok ciddi sıkıntılar çekeceklerini herkes bilmektedir. Bunu sağlamak için her aşama da insanların isimleri de mutlaka anılmalıdır.

Ayrıca Kontrol Edin

Evde Bulunan Büyü İçin Ne Yapılması Gerekir

Evde Bulunan Büyü İçin Ne Yapılması Gerekir? Büyüler hakkında medyumların en çok kullandıkları tekniklerden biri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!